“Geleceği depoluyoruz.”

Elektrokimyasal birçok enerji dönüşüm sistemleri için çözümler sunan BATARYASAN Enerji San. Tic. A.Ş. TÜBİTAK 1512 Bireysel Genç Girişim (BİGG) Desteği ile kurulmuştur. Enerji dönüşüm ve depolama sistemlerinin ihtiyacı olan her türlü komponent için tasarım, ar-ge, mühendislik simülasyonlarının yanı sıra özgün malzeme karakterizasyonları ve ürün geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Her türlü mobil ve yerleşik sisteminin ihtiyacı olan batarya teknolojilerinin, yakıt pilleri, elektrolizörler, hidrojen üretim sistemleri ve tüm bunların sarf malzemeleri ile özel ekipman, test hücreleri, deney sistemlerinin tasarımı, imalatı ve danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir.

Özellikle enerji, otomotiv, savunma, havacılık, biyomedikal gibi birçok uygulamada ihtiyaç duyulan enerji sistemine göre farklılık gösteren çeşitli tasarım, sayısal modelleme, test ve prototip geliştirme, yerleşik ve mobil şarj, ısıl yönetim, şarj yönetimi, mekanik, elektromekanik ve elektronik tasarım gibi alanlarda proje bazlı olarak sektöre hizmet etmektedir.

Bataryasan Enerji, müşteri, tedarikçi ve çalışan memnuniyetini toplam kalite esaslarına göre üst düzeyde tutmakta ve bu bileşenlerin bir ekip ruhu ile uyumlu olmasına önem vermektedir.

Vizyonumuz

Batarya, yakıt pilleri, elektrolizör gibi enerji depolama ve dönüşüm sistemleri alanında dünyanın yenilikçi ürünler sunabilen lider firmalarından birisi olmak

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası düzeyde birçok alanda ihtiyaç duyulan enerji depolama ve dönüşüm sistemleri için özgün ve profesyonel çözümler sunmak.